English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: جمعه ٠١ تير ١٣٩٧بازديدکنندگان آنلاين: 4

بازديد کنندگان اين صفحه: 15573

بازديدکنندگان امروز: 154

کل بازديدکنندگان: 194406

زمان بارگذاری صفحه: 0.7188

  چاپ        ارسال به دوست

خدمات رسانی فوریت های پزشکی شهرستان سلماس در ایام تعطیلات نوروزی

به گزارش ترابی مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان سلماس
در راستای خدمات رسانی بهتر به عموم و شهروندان فوریتهای پزشکی شهرستان سلماس برابر دستورالعمل طرح نوروزی از 25 اسفندماه 95 با داشتن چهار پایگاه شهری و امداد جاده ای همراه مردم در استقبال سال نو با بیست و یک پرسنل آماده و مجرب بصورت شیفتهای ۲۴ساعته در طول حوزه استحفاظی ارائه خدمات نمودند .
عمار فرید مسئول فوریت های پزشکی شبکه بهداشت و درمان سلماس اظهار داشت : در طول ایام تعطیلات سال نو ۱۷۶ مورد ماموریت در جاده و شهر ساپورت نموده که در این میان ۲۸ فقره تصادف در طول حوزه استحفاظی صورت گرفته است .
وی افزود : با هماهنگی های قبلی تجهیزات داخل آمبولانس بروز رسانی شده بود،و سیستم های ارتباطی مردم با اورژانس ۱۱۵ تقویت و در پانزده کیلومتری محور ارومیه ـــ سلماس و میدان آذربایجان هر کدام با یک آمبولانس و با دو تکنسین بصورت فعال مستقر شد که یک آمبولانس جدید نیز در ساعات پر تردد، در میادین اصلی شهر با دو تکنسین جهت آماده باش کامل استقرار یافت .
عمار فرید خاطر نشان کرد: نوسازی امکانات و تجهیزات رفاهی داخل پایگاهها انجام گرفت و دستگاه ضبظ مکالمه بصورت ۲۴ساعت در این ایام فعال بوده و پایشهای مستمر صورت گرفت، بازدیدهای محسوس و نامحسوس در طول ۲۴ ساعت شبانه روز در ایام تعطیل از هر پایگاهی انجام شد.
وی افزود :خوشبختانه امسال نمره رضایت قبولی را از بازرسین کشوری ، استانی و شهرستانی و مردم عزیز دریافت نمودیم ، در خاتمه از همکاری مسئولین شبکه بهداشت و درمان سلماس و دکتر بهرامی مدیر مرکز حوادث استان و هیئت همراه ایشان نهایت سپاس و قدر دانی را داریم.


٠٧:٤٨ - چهارشنبه ١٦ فروردين ١٣٩٦    /    شماره : ١٣٦٤١    /    تعداد نمایش : ٢٥٤